En drake? En drake...åh, det är jobbigt...
Först ska du slipa svärdet, ta på dig rustningen, komma på att du är pinknödig och hoppa ur rustningen igen, pinka, ladda om och sedan i rustningen igen. Nu är du svettig, nervös och lite darrig - men inte kissnödig.
Sedan ska du leta upp den där draken - som har dragit sig undan sedan du såg honom senast (förmodligen i en mardröm), våga gå in i den där slippriga, mörka grottan och VETA att snart, snart kommer draken att ge sig på dig och spruta ELD!!!
Tills sist ska du mot alla odds och din egen övertygelse, lyckas att dräpa draken utan att dö på kuppen.
En drake kan vara en missnöjd kund - och att kunden har rätt - men bara delvis. DET är knepigt att hantera, både internt och till kunden så att alla till slut förstår och känner sig rätt behandlade.
En drake suger all kraft ur dig tills dess att du slutligen tar striden. Sedan är det över och antingen draken eller du står som segrare. I dag dräpte jag en drake.
Nu ska jag landa i soffan! Kram på er.