Fikasugna Göteborgsfrugor slutar aldrig tjöta. Tråd 12...typ!
Vår nya tråd, girls!!!
Vår nya tråd, girls!!!
Ah inredning då ja, synd då är det "gårdsfest" på dagis. Hade hellre gått på inredning.. men men vad gör man inte...
Tycker att 6/6 är ett alldeles lysande förslag! Då kan vi ju fira nationaldagen samtidigt
Ja! Då kan ju nån göra blå-gula muffins.. hehe
Jag kommer inte på inredningsfikan, har inga pengar att handla och sååå kul är det inte att "fönstershoppa"!
Frujj: Mailar du ut till alla om den 6:e så ingen missar det?
Tezz: Självklart!
Tez,
Fast även om du inte har några pengar kan du ju komma och fika med oss!
Tez,
Fast även om du inte har några pengar kan du ju komma och fika med oss!
Nibla: Va gullig du e! Självklart vill jag fika med er härliga töser. Eftersom jag ändå får chans att träffa er sötnosar bara ett par senare så kan jag vänta tills dess och slipper då sitta och dräggla över saker som jag vill ha, men inte kan få just nu!
Tjingeling
Har varit hos min kusin och hälsat på lilltjejens nya syssling. Jag har redan glömt att hon har varit så liten. Helt otroligt.
Jag har heller inga pengar att handla inredning för men jag kommer gärna ändå och träffar er. Kom på precis att jag glömt att svara på det mailet. Inväntade ju svar från en kompis om hon ville hänga med. Jag kommer iaf, ska fråga henne igen.