Hej alla!
Magda 78 - Göteborg - 28 år nyss fyllda.
Vilket härligt gäng vi är!
Jag har precis kommit gråtstunden (av avundsjuka) efter att ha läst CicciL:s mail från Thailand men nu börjar jag repa mig.
Hmmm var det någon fler än jag som läste om alkoholens påverkan på killen? (länken som ngn skickade) Efter den här sommaren måste jag nog lägga in min karl på avgiftning annars blir det knappast några bebbar!
För närvarnade självframkallar jag alla symptom på graviditet som finns. Hittills har jag dragit på mig; tungt underliv, halsbränna, magont alá mensvärk, finnar, trötthet samt putig mage haha.
Trodde jag skulle vara stark och strunta i att testa mig tills efter helgen men just nu kliar det sååå mycket i fingrarna efter att köpa ett test! Kan kanske vara bra å öva, kissa på en sticka kräver en hel del väl!?