Sommar 2007
Dags för en egen sommar tråd.. innan vi splittar månad för månad.
Vår månad är 26 maj.
Hur ser det ut för er?
Dags för en egen sommar tråd.. innan vi splittar månad för månad.
Vår månad är 26 maj.
Hur ser det ut för er?
Bankerna där ger inte lån om man inte har bott och arbetat där en viss period.
Men vi måste spara ihop en rejälv handpenning iaf så det ädröjer hursomhelst en stund till.
Hm, okej! Så ni har båda bytt till bank där nu? Ja, det kanske är så.
Ja, det msåte vi för att få in vår lön etc. Vi är skrivna i Norge nu!
Mmm, det såklart!!
Så, nu har jag fotat skorna... håna eller hurra! ;)
groups.msn.com/KarinochOtto/skor.msnw
de andra skorna, dvs högst upp i mitten, tyckte ja va riktigt tjusiga! lite för höga för att ja ska kunna gå i dem dock. e inte så mkt för den stilen som du valt på dina skor. men huvudsaken att du e nöjd coh att de passar till klänningen.
Ja, jag är inte så intresserad av klassiska bröllopsskor, de passar inte med den typ av klädsel vi kommer ha + att jag vill kunna ha dem senare också.
Men jag kommer fortsätta leta skor, köpte dessa så billigt så det hamnar nog några fler i garderoben innan jag bestämt mig.
Noomi
Det är inte jag heller. Själv har jag hittat ett par sandaler i guld som jag tror jag ska köpa nu under våren.
Håller nu på att vela mellan två fotografer. Om man bara går på den fotografiska kvaliteten och stilen, vem föredrar ni då?
www.mettesfoto.se/
rixfoto.se/