4 Augusti 2007
Eftersom alla augustitrådar verkar ha stängts öppnar jag en ny.
Finns det fler som gifter sig då och vill dela med sig av sina planeringar och funderingar?
Jag gifter mig den 4/8 i Tyresö kyrka.
Eftersom alla augustitrådar verkar ha stängts öppnar jag en ny.
Finns det fler som gifter sig då och vill dela med sig av sina planeringar och funderingar?
Jag gifter mig den 4/8 i Tyresö kyrka.
jag är 25 och han kommer att vara 30 när vi gifter oss, vi har varit ihop i 7 och ett halvt år nu, och förlovade i ett och ett halvt...skyndar långsamt kan man säga
vi skyndar också långsamt... träffades -99 förlovade oss -01 och kommer gifta oss exakt 8 år (på dagen) efter att vi flyttade ihop. (Allt gick snabbt när vi träffades så sen har vi tagit det lugnt.) Våra åldrar nu, jag 27 han 35.
patriks brud...haha...samma här, det gick jättefort att flytta ihop (träfades i oktober 99 flyttade ihop i februari 00 Men sen så
Hej tjejjer - jag kommer att vara 29 när jag gifter mig och min kille kommer att vara 32. På nyår har vi varit tillsammans i 6 underbara år!
Vi kommer vara 22 (han) och 23 (jag) när vi gifter oss (båda två har precis fyllt år). Vart tillsammans mars -01, förlovade oss dec -01, flyttade ihop juni -02 (bodde 35 mil från varandra fram till dess) och nu är det mindre än 8 månader kvar ju tills vi blir man och fru!!!!
vet ni Idag fick jag ett pärlhalsband och ett par pärlörhängen av min mormor till bröllopet
Det första inhandlade som inte är "test" grejs om man säger så....känns jätte kul
Har ni andra börjat pröva klänningar?
Jag har köpt min klänning redan
Jag har köpt min klänning med redan. Kollar runt efter ett snyggt hals band att ha men de är svårt att hitta.
oj va ni är snabba tjejer Jag ska kolla klänning nu på jullovet....har inte haft tid innan
smartiz
Då har du nå roligt att de framemot. De är så kul att prova, man känner sig så fin.