Vi ska oxå ha "skärgårdsdoktorn" som utgågsmarsch. Har så mycket minnen förknippade med det stycket, min M2B satt och spelade den på piano för ca 6 år sen precis i början när vi lärde känna varann. Vi blev ju inte ett par förrän 5 år efter det, men det är ett utav mina första minnen av honom :) Ingångsmarsch blir den vanliga, dvs F.Mendelssohn, bara för att det känns verkligen som BRÖLLOP.
Vi bestämde datum i december och har i princip planerat sen dess, så det mesta e klart för oss oxå. Igår provade jag min klänning och nu letar jag febrilt efter en passande korsett... usch vad svårt!!!
Elinore 23/9-06: Jag ska oxå göra en secret box, en vän till mig som är fotograf ska hjälpa mig! Har inte datum för det ännu men det måste ju bli snart! :) Har sett massor av fina bilder på nätet och även vi som inte ser perfekta ut i våra underkläder blir jättefina på dessa bilder - så kör hårt, M2B uppskattar det helt säkert. :)
Oj nu blev det långt... nu slutar jag...