Lara C; Som äldretant här i tråden hälsar jag dig välkommen in igen. Finns det hjärterum så finns det stjärterum
Hmmm, var ett tag sedan Soldemor kastade in färska frallor så kan vara lite knapert med fika i tantvrån. Jag trollar iaf fram en "köpetårta" bara för att tårta är gott. Alla dagens besökare bör idag alltså förse sig med en redig bit gråddtårta och en kopp kaffe/te.
Passion; Jösses, vilken pojk att vara kvick i munnen. Då han blir äldre kommer förståndet ev i kapp honom, o då reder det sig nog ang könsroller etc.
Cantaton; Jag är oxå lite låg just nu, .......... men måttliga el helst inga förväntningar på självet brukar hjälpa något.
Vet ni jag har hittat nåra kusiner på facebook, min mamma dog tidigt så kontakten har varit lika med noll. Och Sonja, en av dem bor i Gällivare (inboxade dig om henne för ett tag sedan) Och nu ploppade hon upp helt plötsligt, skitkul!!
Kram, kram, kram, o glöm inte bort cybertårtbiten ni ska ha./ Liz