• smilie

    Fler mammalediga eller halvtidsjobbare

    i Göteborg som skall gifta sig framöver.
    Jag går hemma med en 5månaders dotter och skulle vara trevligt att planera tillsammans.
    Sedan är det inte så många av mina vänner som är hemma på dagarna och vill hänga på en shoppinggalning och kolla kläder och ta en fika

  • Svar på tråden Fler mammalediga eller halvtidsjobbare
  • Titrania

    Förresten, för att svara hanojag, kolla den lilla blå texten precis ovanför textrutan. Där står det "smiley i texten, se här?"

  • muminlina

    ok.. iaf så kan ni kolla på w w w . blomrum . se

  • muminlina

    under bröllopsutställning

  • Titrania

    Ohh! Skulle vilja gå på blomrums bröllopsutställning!!

  • muminlina

    Tack Titrania. Jag tycker jag höll mig till reglerna då jag inte har något själv med utställningen att göra..

  • Titrania

    mmm, förstår inte heller varför det fastnade i filtret... skumt!

  • muminlina

    Jo jag tänkte gå. Lite inspration och idéer behövs alltid! :)

  • StinaJ

    Hej tjejer. Vill bara säga att tisdag passar bäst för mig att träffas. Visserligen beroende på tid men en liten stund hoppas jag att jag kan komma iallafall... Börjar jobba 14.00 då.. Vilken tid hade ni tänkt???
    Kram Stina

  • muminlina

    Det beror väl lite på smilie.. men annars kan vi kanske ta en fika på stan nu på tisdagen och skjuta upp lunchen till nästa gång.. för mig spelar det ingen roll. Förra gången träffades vi kl 11.

Svar på tråden Fler mammalediga eller halvtidsjobbare