• Linum

    Fikasugna bröllopsplanerare i Göteborg?...Del 4

    Den berömda gamla tråden tillbaka i samma tappning som innan!

  • Svar på tråden Fikasugna bröllopsplanerare i Göteborg?...Del 4
  • Puman-prinsen

    TezzAmore - J gör det, jag hjälper dig gärna

    Carma07 - Skulle du med på ikväll? för isåfall kunde jag köpa det till dig.

  • Carma07

    Puman: Det är inte långt ju. Kan lika väl åka dit istället för blomsterlandet. Tack för tipset. Jag hinner tyvärr inte komma ikväll. Jag har fått upp ångan så himla bra nu. Men jag kommer att sakna er.

  • Carma07

    Vet inte hur jag ska lägga upp schemat för bröllopsdagen på ett bra sätt. Hur har ni andra gjort? Har ni bara skrivit rätt upp och ner eller har ni fixat i excell lite mer överskådligt? Det är det senaste jag har börjat med.

  • Carma07

    Puman: Finns det bara en Ica i Sävedalen? Ligger den på samma sida som Truimfglass?

  • TezzAmore

    Puman: Nu har jag iaf. skurit till rätt antal snörena i långa längder så nu är det bara att fläta. Det är 5 långa flätor som ska flätas och jag har så ont i mina händer! Säger redan nu, tack för hjälpen! *tacksam*

  • Puman-prinsen

    Carma07 - Hoppas bara att dom inte är slut när du kommer, Det finns triumf glass kiosken och dilpom - is kontoret. Mitt emot kontoret ligger ica.

    TezzAmore - Så lite så

  • TezzAmore

    Ses snart! Kram till er andra!

  • Carma07

    Ha det nu roligt ikväll.

Svar på tråden Fikasugna bröllopsplanerare i Göteborg?...Del 4