• Hetta

    Träff i Umeå tråd nr 4

    Startar en ny tråd igen!

  • Svar på tråden Träff i Umeå tråd nr 4
  • Hetta

    Callimillae:
    Ja, det är ett bra pris o samtidigt är den så himla fin! Hoppas den är lika fin i verkligheten! Sen kan jag ju antingen spara den eller sälja den!

  • aug2005

    Hipster: Skulle vara jätte gulligt o snällt om jag kunde få lifta me er. Måste först kolla så jag kan komma.
    Jobbar du på må?

  • Callimillae

    hipster - det var en jätte fin frisyr! :) Blir det löshår eller har du så långt själv?

  • hipsterlillamy

    aug2005: Jo jag jobbar på måndag. var det nåt speciellt????

    Callimillae :Det blir löshår. Har bara halvlångt hår. sedan är det nog bra att fylla på för höjdens skull!!

  • aug2005

    Hipster: Jag hör av mig till dig efter brölliset. Nu är det liiiiiiiiite mycket. I morgon smäller det!!!!! Kul

  • hipsterlillamy

    AHHHHHH fy va spännande!!! Jag vill oxå nu!!!!!
    Hoppas ni får en SUPERDAG!!!!:)
    Jag vill veta ALLT sen!!!
    Kramkram

  • Callimillae

    aug2005 - GAAAAH!! Lycka till och ha en helt fantastisk dag imorgon! Hoppas du kan komma på måndag så vi får höra hur det var! :)

    hipster - ja, jag hade nog också tänkt ha löshår. Den frisyren jag har på bild är inte exakt som jag vill ha den (oväntat ;) ) utan jag vill ha lite längre och lite mer liksom.

  • Hetta

    aug2005:
    Åh vad kul! Jag vill också imorgon!!! Ibland känns det bara som man kan strunta i alla smådetaljer som är kvar o bara gifta sig!!!
    Ha det så kul o glöm inte att berätta för oss! Kram!

  • Callimillae

    Vill bara bekräfta: har vi en "dejt" kl 19 utanför föreningssparbanken på måndag den 8/8? :)

  • Hetta

    Ja, vi som ska träffas är:

    Hetta
    Callimillae
    Hipsterlillamy
    (aug2005)
    (bröllopsälskaren)

    Fler?

Svar på tråden Träff i Umeå tråd nr 4