• Pretty^Woman

    Carina6...hur går det med reductil nu??

    Hej
    Jag lästa några inlägg om reductil och blev jätte glad när jag såg vad du (carina6) hade skrivit..( jag ska nämligen börja idag med reductil) och ville jätte gärna veta hur det fungerar nu?? Går du ner i vikt??

    hoppas jag får nån svar !!! "håller tummarna" :D

  • Svar på tråden Carina6...hur går det med reductil nu??
  • Kossan

    Inte är jag Carina Men jag svarar ändå!

    Jag började med R i tisdags, Hade varit kul att hålla koll på varann..

    Min blogg: www.viktig.webb.se/

  • Pretty^Woman

    Hej
    Tack för ditt svar...jätte rolig att läsa vad du skrivit i hemsidan ooch lycka till nu ...hoppas jag kan ta första steget nån gång..det nämligen så att jag har ÄNNU inte börjat med R ...Jag får nog ta det här på allvar.
    Allt det här med hälsan "ONT" att man inte orka med något och vil baara stoppa i sig den sista biten..:(
    Hoppas det går bra för dig!!!

  • Rosenhaga

    -22 kg sedan mitten av maj.

    Tack, det går bra. ;)

  • Pretty^Woman

    WOW
    Lyckliga dig ;)
    vad roligt....hoppas det går bra för mig me :)

  • carina6 nu gift

    hallo
    jo tack hittintills - 16 kg det går fortfarande såå bra, har haft några svackor men ingen viktuppgång alls då hoppas ni har det bra också och tack för att ni bryr er
    Kram

  • Rosenhaga

    Hejsan Carina,

    Hur länge har du ätit Reductil?

  • carina6 nu gift

    Rosenhaga:::
    sedan 7/8-2006 varför undrar du???

  • Rosenhaga

    Carina,

    Lite intresserad eftersom jag själv har ätit det sedan mitten av maj och gått ned 22 kg, inget annat.

    Kul att det funkar!

  • carina6 nu gift

    Rosenhaga:
    förlåt det såg ut som om jag var sur när jag skrev men det var jag inte kul att läsa att det går bra för dig också.

    Pretty Woman:: har du läst nu och har du börjat äta dom ännu

  • carina6 nu gift

    puff puff
    pretty woman var du du vägen????

Svar på tråden Carina6...hur går det med reductil nu??