• Kär men inte galen

    Hur ser ni ut egentligen?

    Ja, hur ser alla ni brudar och era respektive ut egentligen? Här håller man på och "pratar" och ger varandra tips på BT och man kan ju inte låta bli att undra ibland...vem är det jag pratar med? Inte för att det spelar någon som helst roll men det vore kul att se er! Är det bara jag som blir nyfiken ibland? Har ni kanske lagt in nån bild på er bröllopssida på BT som man kan få kika på?

  • Svar på tråden Hur ser ni ut egentligen?
  • Kär men inte galen

    Knåpar m inbjudningskorten ser jag...
    Har ni skickat dem än?

  • BoIs

    Vi skickade våra så gästerna hade dom till 14feb. Vi valde att vara ute tidigt eftersom det är sommarbröllop och mitt i semestern.

  • katariina

    f r e e w e b s . c o m /heikkila_wedding
    :D Sidan e på finska, men, bildena finns under Galleria..

  • Kär men inte galen

    Nu har den här tråden blivit lite för bortglömd så....PUFF!

  • Miemie

    Vårt bröllop är hemligt, så ni får vänta tills efteråt för att få se oss...

  • Kär men inte galen

    Miemie:
    Det är ok-vi väntar!

    Men några fler måste det väl finnas?!

  • Kär men inte galen

    H&A:
    Härligt! Smålog lite när jag läste om ert muppiga kort. Har ett "muppigt" kort av mig och min yngsta dotter. Tittar på det ibland när man behöver muntras upp. Ibland när vi kommer gående mot min man brukar han säga "WOW, nu kommer the muppet show!"

Svar på tråden Hur ser ni ut egentligen?