Tantvarning6
Varning för tanter för 6:e gången och ni vet ju vilka ni är, så fram med de sju kaksorterna och på med kaffet!
Senaste tråden: www.brollopstorget.se/Forum-5-21/m3479112.html
Varning för tanter för 6:e gången och ni vet ju vilka ni är, så fram med de sju kaksorterna och på med kaffet!
Senaste tråden: www.brollopstorget.se/Forum-5-21/m3479112.html
Appropå lite naket.. Den 14/1 får frulle brön!!
frulle får vad?
bröööön! Bröst! Tittisar! Boobisar..
Morsning korsning!
Det snöar, tjoho!!! Äntligen
Och min man ringde till gästerna (de utöver de som kommer att bo hos oss) igår och avbokade storbrakamiddagen den 23:e. TACK för det Älskling ♥.
Nu blir det bara lite uppesittarkväll med *ta vad du vill från kylen* och tillagning och provsmakning av vildsvin (som vi ändå ska ha på julbordet på julafton) tillsammans med de långväga gästerna.
Känns lite lugnare nu. Men ändå panikartat att jag inte ens börjat packa Men julklappsinköpen är färdiga och tyvärr så slår vi rekord i år också... Hade tänkt att det skulle bli den billigaste julen i julklappspennigaväg, men det blev återigen den dyraste
Helt SJUKT är det. Jag mår illa
Skulle vilja ha en jul helt utan julklappar. Faktiskt. Men jag tror att resten av familjen skulle protestera.
Frulle, hur är det med Bella?
Frulle du får brön på min dotters 7-årsdag
haha jasså. Grattis till oss båda 2 då!!
Mjo hon är hemma med Micke idag. Han var INTE nöjd med henne. Feber? NEj
Helt galen?? JA!