• Diffy

    Hur ska ni göra med alla presenter?

    Ska ni ha dem på något bord? och sen hur får ni hem dem? Är det någon som kommer få det uppdraget att samla ihop alla och se till att de kommer hem?

    Vi hade tänkt att öppna alla presenter hemma i lugn och ro och skriva personliga tack till alla, men ja som sagt var ska vi ha dem? ska vi plocka med oss dem hem? vi som ska åka till ngt hotell på bröllops natten,

  • Svar på tråden Hur ska ni göra med alla presenter?
  • Fru Nilsson 1/7-06

    bröllopstjejen

    Nu har jag skickat mail till dig!

  • Honey Boo

    Fru Nilsson 1/7-06

    Får jag be om ett mail jag med? Lät som en jättebra idé att skicka med ett sådant!

    annaszy@spray.se

    tack!!

  • Fru Nilsson 1/7-06

    Honey Boo
    Nu har jag skickat mail till dig!

  • Honey Boo

    Tusen tack! Ska genast kolla min mail! :)

  • Fru Nilsson 1/7-06

    Diffy
    Nu har jag mejlat dig.

  • Diffy

    Fru Nilsson 1/7-06 tack så mycket ska spana in det på engång

  • Honey Boo

    Fru Nilsson 1/7-06

    Haha! Gillade sidan 2 med alla kommentarer från telefonsamtalen! :) Det var roligt att ni vände "buset" till ngt roligt!

    För övrigt så var det ett bra sätt att visa att ni tackar på ett personligt plan för alla saker, ska definitivt göra samma sak och skicka med ett sådant litet brev!

    Tack än en gång för inspirationen!

  • Diffy

    Fru Nilsson 1/7-06- hihi va roligt brev :) super smart och roligt gjort :)

  • Fru Nilsson 1/7-06

    Te66an
    Nu har jag mejlat dig!

    Tack alla för kommentarerna, vi försökte göra något originellt och det är superkul att ni tycker ideén var bra och att ni vill kopiera detta.

Svar på tråden Hur ska ni göra med alla presenter?