Inlägg från: ~~Dark Angel~~ |Visa alla inlägg
  • ~~Dark Angel~~

    Halmstad-hjälp!!!!!!

    Vilken typ av lokal letar ni efter? Vill ni ha hela konceptet med mat och allt eller vill ni ordna själva med catering eller liknande?

  • ~~Dark Angel~~

    Pensionat Frösakull anordnar bröllopsfester och där kan ni få ett kuvertpris på ca 550:- beroende på vad ni väljer för mat och dryck. Där finns även fina övernattningsmöjligheter.

    Charlottas Wärdshus i Lilla Böslid anordnar också bröllopsfester och har bra priser. De kan inte ge något fast kuvertpris utan det är ni som bestämmer vad som skall bjudas på och så får man summera det. Billigare än Heagårds Skafferi blir det i alla fall. Nummer till Charlottas (Katarina): 070-5445028

  • ~~Dark Angel~~

    Svarta Örnshuset hade kanske passat er? Det är en fin och lyxig lokal. Men då blir det genast lite dyrare.z

Svar på tråden Halmstad-hjälp!!!!!!