• wildalila

    hjjjjääälp!!!

    Vi hade bokat en fotograf men nu ringde han och sa att han är redan bokade den 15 nov. Är det någon som vet om en bra fotograf i Stockholm som inte är för dyr.??

  • Svar på tråden hjjjjääälp!!!
  • tonårsmorsa

    Känner en urgullig fotograf i Åkersberga. Vet inte pris eller hur uppbokad hon är. Anna Evenius heter hon: anna.evenius.se

  • Burre Präst

    Vilken usel fotograf att backa på en bokning. Den borde andra bli varnade för så att de inte anlitar den.

  • Lavendelflickan

    titta i branchregistret på BT.

  • razza

    Jag vet en fantastisk fotograf som heter K-G Z Fougstedt. Han är flerfaltigt prisbelönt pressfotograf i årets bild men sysslar också med bröllopfotografering.
    Titta in på hans senaste bröllopsrep på www.kgz.se/julia/album

    eller modellfoto av filmstjärna Rosén på www.kgz.se/rosen

    Jag tror att han tar mellan 6000-10000 kr beroende på vad ni vill ha

  • förväntansfullbrud

    Vi har www.brollopsproffsen.com Två tjejer som fotar. Parbilder, i kyrkan, utanför kyrkan, familjeilder. Kostar 5500:- Då får vi inga bilder framkallade utan får alla på en dvd, ca 60-70 st.

Svar på tråden hjjjjääälp!!!