• TigerLinn

    Någon annan som har samma problem?

    hej!

    jag undrar om någon annan än jag har samma problem på BT
    de som är mitt problem är att välsigt ofta och långa stunder är fel på sidan så man inte kommer in. senaste igår det varade större delen av kvällen och natten?

  • Svar på tråden Någon annan som har samma problem?
  • sokkerstruten

    ja då .. men det är för att sian inte är tillräckligt bra... brukar ofta bli så med sidor när det är för många inne. Och ibland när dom stänger ner sidan för att serva den!

  • DanKat

    mm, igår kväll fick inte vi upp sidan heller

  • TigerLinn

    inte för att låta negativ men borde inte en sida som är så Stor som BT ha en bättre server? som jag förstått växer och växer väl sidan hela tiden?

  • Nessan

    Jag kunde inte heller komma in igårkväll, men tycker att allt med inloggning osv funkar mycket bättre nu är för ett tag sedan då det snarare var regel än undantag att BT var nere. Nu funkar det ju oftast iaf.

  • halo08

    jag kom inte heller in i går kväll...allvarligt databas fel eller nåt kom upp, och jag som svor över datorn..:)

  • TigerLinn

    jag tycker det är svårare att komma åt BT nu än för 6 månader sedan

  • pojomo

    jag kom inte heller in i går kväll. surt

Svar på tråden Någon annan som har samma problem?