BT-träff-Stockholm-2006 brudar
BT-träffs tråden för alla som ska gifta sig under 2006 Stockholm!
Vår gamla tråd har blivit avstängd!
BT-träffs tråden för alla som ska gifta sig under 2006 Stockholm!
Vår gamla tråd har blivit avstängd!
Trollsländan - du får hänga på nästa gång!
Sweety - jag kollade precis in sl:s hemsida, jag kommer 19.44 till Luma Är (nästan) på väg alltså!
Nu har ni gått. Håller på att röja undan. Har ont i magen av allt gott. Det var toppenkul, nu är jag motiverad att planera bröllopet hela helgen!
Ha det bra imorgon!
Såg precis att den som hade med sig vinöppnaren glömt den, kommer inte ihåg vem det var. Antingen kan du få den nästa gång vi träffas eller om det är mer brådskande kanske om vi ses i stan alternativt om du hämtar den vid lämpligt tillfälle.
Sweety:
Tusen tack för igår! :) Supermysigt och gott och trevligt och alla andra superlativ jag inte lyckas tänka ut så här på morgonkvisten.
Och tack ni andra också, förstås! Alltid trevligt att träffas och babbla så att öronen nästan ramlar av ;) Hoppas att det blir fika/vin snart igen, håller med Sweety om att det blir en ny energikick till planeringen!
Ha en härlig helg! :)
Tack allihopa för en mycket trevlig kväll - det var länge sedan jag åt så mycket gott (försöker ju hålla igen lite men hade "sparat" mig till igår kväll)
Tack Sweety för att du öppnade ditt hem för oss å den goda kladdkakan
Hoppas vi ses snart igen!!
Ja tack för igår säger jag också. Mycket trevligt och för en gångs skull blev jag inte stressad utan bara inspirerad till att dra igång slutplaneringen!!
Hej Hej hallå alla!! Får tacka för en oerhört trevlig kväll! Det var så kul att träffa er!!
Sweety: Det var jag som glömde den, men det är inte så bråttom med den så vi kan ta det en annan gång!
Sunshine: Min mailadress är sofia_s81@hotmail.com . Glöm nu inte att skicka de där bilderna!!!
Hoppas vi kan ta en fika snart eller något sådant!!:)
håller med ovanstående: det var jättetrevligt i fredags! (och vi fick en bra lördag också, men junibrud2006s möhippa)
Sweety. TACK för att du ordnade en supertrevlig kväll för oss!!!!
Proppen81, jag fixar :D
Proppen81, jag hittar inte länkarna till bilderna
De verkar ha försvunnit i röran alt blivit borttagna *snyft*
Jag fortsätter att leta och skickar dom direkt om jag lyckas hitta dom :)
Hur går det för er annars i det ljuvliga fina sommarvädret?
Vi bestämde oss äntligen igår för vigselringen och beställde den. :)