Inlägg från: hellokitty |Visa alla inlägg
  • hellokitty

    Någon som klippt sig på Hår 3000?

    Jag har klippt mig där tidigare hos Valle! Duktig kille och jag har alltid varit nöjd! Nu går jag dock på hair factory på mäster samuelsgatan 7. Jättebra tjej som heter Dina! Rekommenderas varmt!

  • hellokitty

    Romjo:

    Jag har en vän som är frisörska och hon fick för sig att byta yrke och därför gick jag till hår3000. När hon sedan började klippa igen blev det en självklarhet för mig att gå tillbaka till henne eftersom hon är en vän!

  • hellokitty

    hair factory på mäster samuelsgatan 7.
    Hon heter Dina och jag var där i fredags och klippte mig och gjorde slingor i 2 olika färger. Hela kalaset gick på 1700:- men det var det värt!! Länge sedan jag var så nöjd.. Kan inte låta bli att kolla varje gång jag går förbi en spegel!!! Vet tyvärr inte hur mycket en vanlig klippning kostar..... men ring och kolla!!

  • hellokitty

    Har letat men hittar ingen hemsida, kan iofs bero på att det är en ny salong.
    telnr: 08-6114436

    Hoppas det går bra!

  • hellokitty

    Hur går det Romjo? Har du bestämt dig än?
    Kanske t.o.m. hunnit klippa dig?

Svar på tråden Någon som klippt sig på Hår 3000?