Nu är jag riktigt trött på Annika86
Kan ingen ta bort henne härifrån. Har anmält och skrivit i hennes gästbok. Hon läser våra inlägg för de tas bort efterhand. Hoppas att dteta hjälper
Kan ingen ta bort henne härifrån. Har anmält och skrivit i hennes gästbok. Hon läser våra inlägg för de tas bort efterhand. Hoppas att dteta hjälper
Har också anmält hennes inlägg, jag skrev i hennes gästbok men det verkar hon ha raderat, skrev ingent otrevligt, jag bad henne bara vänligen lägga ner reklamverksamheten för det är inte särskilt många som uppskattar det.
/// Anna
Skulle hon göra samma sak på "Familjeliv" hade hon fått det hett om öronen. Ingen moderator här har gjort ngt alls vad jag märkt.
Vem sjutton är Annika............
HAHA ja du hon har ägnat eftermiddag åt att lägga spam i typ varenda tråd. Reklam om någon j-vla gratis kosmetika om man reggar sig. Hon får då poäng på detta tydligen. Väldigt tröttsamt var det men hon tycks ha slutat nu.
Im yours skrev 2008-09-20 22:41:27 följande:
Skrattade lite. För bara nånn minut efter jag hade skrivit mitt inlägg i denna tråd. Såg jag nått bla, bla, bla som personen skrivit. Bara ignorera.
Ja idag rann det liksom över för många här....
Så sjukt rolig den här tråden var att läsa!! Jag och min m2b har skrattat åt massor av inläggen!!
Pumpkin: det er fullt forståelig:) håper du har hatt en super fin bryllupsreise:)
skille: Tack, den har varit underbar! Åker hem imorgon.
Du ska inte ens vara här inne på din bröllopsresa Absolut inte för att ta hand om en plågsam Annika.
Annika som jag anmällde några gånger i går och som jag trotts allt tykte lite synd om då jag läste de hårda orden. Fjortis mm. Men det var då jag faktiskt trodde att hon var en RIKTIG fjortis, inte en förväxt fjortis på högskolan.
Shit vad felstavningat...
Och jag fortsätter... asg
Yay! Hon är borta!!!
Ja hon försvann ju helt och hållet nu! I meddelandena jag fick om att anmälningarna var granskade så stod det bara att hon hade fått en varning men det här var mycket bättre tycker jag
(hon var ju fullständigt medveten om vilka regler som gäller med tanke på hur många som skrev i hennes gästbok, och ändå fortsatte hon att skicka sitt spam!)