• zezan82

    Hur fungerar det här då?

    Hoppas på lite hjälp.
    Jag och min m2b har skrivit in lite i vår önskelista. Nu undrar vi om man måste vara plusmedlem för att våra gäster ska kunna se den utan att vara medlemmar?
    Har försökt att boka ur vår lista utan att logga in, men man kommer bara till vår bröllopssida och inga länkar till vare sig fotogalleriet eller önskelistan.

    Någon som kan hjälpa mig??? Tack på förhand!

  • Svar på tråden Hur fungerar det här då?
  • Vampyren

    Har ni kryssat i att önskelistn ska kopplas till eran bröllopssida?
    Troligtvis det som är felet

  • Vampyren

    Samma med att ni troligtvis inte gjord galleriet synligt

  • zezan82

    Vampyren:
    Gör man det på önskelistan sidan?

  • Pumpkin

    Vad som ska vara synligt väljer du under kontoinställningar på din sida.

    Plusmedlem kan man inte vara än...

  • zezan82

    jag gick in på kontoinställningar, och "vem får besöka mina sidor", men där var det gråmarkerat, kan ej välja där, men "alla" är ikryssat. Har gått in på varenda flik men ingenstans hittar jag felet =(

    Tack för att ni försöker hjälpa mig..

  • MissDoe

    Gå in på kontointällningar igen. Nedanför "vem får besöka mina sidor" finns en ruta med rubriken "sidlayout", i den kan du kryssa i vilka menyalternativ du vill visa för dina besökare. T.ex. Gästbok, Galleri, Önskelista osv. Där kryssar du bara för vad du vill att dina vänner ska kunna se. Hoppas det löser sig!

  • zezan82

    har redan alla ikryssade där, måste vara nåt jag missat..

    jaja, jag får strunta i det helt enkelt, men tack ändå =)

Svar på tråden Hur fungerar det här då?