18/12-04
Hej! Hur många härinne är det som gifter sig den 18/12 och hur långt har ni kommit med allt?? :)
Hej! Hur många härinne är det som gifter sig den 18/12 och hur långt har ni kommit med allt?? :)
Hallå hallå - vi gifter oss den 18 dec. också! Vi har väl koll på det mesta tror jag - hur långt har ni kommit?
//Cherkan
Ler! Vi har nog oxå koll på det mesta tror jag, vi påbörjan på alla saker åtminstone :) Vart ska ni gifta er då?
Vi gifter oss i Uppsala, Danmarks kyrka och har festen i bygdegården precis brevid. Skönt att det är nära OM det nu blir snöstorm! =) (vi har ju beställt 30 cm pudersnö och sol men man vet ju aldrig...)
Ni då?
Vi gifter oss i Matteuskyrkan i Norrköping och har middagen i församlingshemmet, vi ska inte ha någon fest för vi åker till arlanda på kväller och "sover" där o den på bröllopsresa på morgonen efter :)
Härligt! Vart skall ni åka? Vi önskar oss vår bröllopsresa så vet inte alls vart vi hamnar ännu!
Vi ska åka 14dagar till Mexiko :) Vi funderade oxå på det men ville så gärna åka dit så vi har önskat oss pengar till ex fickpengar ist :)