• varelse

    Secret Box i Stockholm... Tips någon?

    Hej!

    Jag har planer på att göra en Secret Box-fotografering, antingen till min och sambons 2-årsdag i oktober eller till nästa vår/sommar då vi planerar att förlova oss. Grejen är att jag måste försöka hitta någon riktigt bra fotograf som man känner sig trygg med och som inte heller är jättedyr (eftersom jag pluggar) redan nu på grund av ekonomin, så att jag hinner spara ihop till det!

    Nu undrar jag om det är någon som har gjort en sådan här fotografering i Stockholmsområdet, vem ni gick till i så fall, hur det kändes etc. Helt enkelt: Finns det någon fotograf ni kan rekommendera i Stockholmsområdet om man vill göra en Secret Box?

  • Svar på tråden Secret Box i Stockholm... Tips någon?
  • varelse

    Kollade in länken och de hade inte fått in några bilder på sin hemsida än, men kollade in länken till deras blogg som också fanns på hemsidan. Nu har jag mailat och frågat om prisuppgifter (för det hittade jag ingenting om) och om de har några bilder man kan få kika på (som är secret box-bilder) i alla fall. ;)

    Tack för tipset!

  • Godisråttan

    Deras sida måste ligga nere de har vanligtvis massor av foton...

Svar på tråden Secret Box i Stockholm... Tips någon?