• brollop0701

    Bråttom bråttom!!! Guldslips till pojke???

    Var i stan kan man hitta en slips i guldfärg till en 11åring? Bröllop på lördag så det är panik! Inte jag som gifter mig men min son ska vara näbb och de har haft svårt att hitta slips.

  • Svar på tråden Bråttom bråttom!!! Guldslips till pojke???
  • queenebba

    Antar att du helst vill att det ska gå och köpa slipsen i GBG...tyvärr vet jag inget om var det finns guldslipsar där men det här företaget har iaf www.4baby4us.com/index.php&osCsid=1ded609dcb049f3f9a34c54702e77ad9

    /Ebba

  • luttan

    sy en själv. Det går fort och så får du den som du vill.....

  • Fibbi

    Slippsknuten i Göteborg. Dom har ALLLT. Ligger på en av korsgatorna till Kungsgatan, titta på hitta.se.

  • mjr

    Min mamma gjorde jäättefina flugor av blått sidenband som vi köpte. Bara att vika fyrdubbelt och fästa ihop. Sidenslips funkar säkert också. Det kommer ju annars mycket guld i höst så kolla även H&M-de har ju billiga slipsar också.

Svar på tråden Bråttom bråttom!!! Guldslips till pojke???