• Stjärn-öga

    Nu har vi bestämt datum!!

    Nu har vi bestämt datum! Det känns så underbart!
    Vi ska gifta oss den 5/8-06 i Norrtälje-trakten. Kyrka och lokal är bokad. Det känns så skönt att veta att det ordnar sig med de två stora bitarna.
    Nu är det bara att börja fundera på allt annat som ska fixas!

  • Svar på tråden Nu har vi bestämt datum!!
  • Lillpysch

    Grattis! Vad roligt! Jag önskar oxå att vi hade kommit så långt, men vi har inte haft tid att sätta oss ner och bestämma det i lugn och ro. Hoppas att vi kommer göra det snart... :)

  • TiinaH

    Va kul. :)
    Vi har bestämmt/bokat festlokal, vigselplats (borgerligt) och båttransport. Måste försöka hitta en vigselförrättare nu bara. Och så allt annat som måste fixas då. Har inte sån panik iofs. Vårt bröllop är den 26/8 nästa år.

  • Snuttepuff

    Om du vill kan du kika in på "vår" sida!

  • Sanasol

    Grattis!! vad härligt, vi har också bestämt datum, dock inget bokat ännu eftersom vi inte bestämt oss för vart vi vill hålla till :)

  • Stjärn-öga

    Tack så jättemycket för alla lyckönskningar! Det pirrar rejält i magen just nu! Stort lycka till med planeringen till er alla.
    Snuttepuff: Vad roligt med en tråd för oss 5 Augusti-brudar! Ses där!

Svar på tråden Nu har vi bestämt datum!!