• Lizzard

    Jippie!!

    Jag bara måste skriva och berätta hur lycklig jag är! Vi har bestämt datum!!! 29 juli 2006 så e det dags! Jag är världens lyckligaste!!!!!

  • Svar på tråden Jippie!!
  • Amris

    Vad roligt för er! Grattis! Är själv uppe i planeringen för fullt. Gifter mig i augusti i år. Längtar!!!

  • Bride2B..

    Grattis, lycklig du måste vara. Jag kom ihåg när vi bestämde ett datum... om 130 dagar är det vår dag :) Lycka till!!

  • 23.7-brud

    Grattis!

    Inte för att göra dig nervös, men jag har inte varit mig själv sedan vi bestämde datum Man fångas alltför lätt av planeringsivern och det blir lätt att man nästan bara tänker på bröllopet! Men det är ju sååååååååå kul

  • Lizzard

    Ja jag e inte riktigt klok. Jag och min tärna har sprungit i alla butiker med brudklänningar i hela stan. Det jobbigaste är att vi är hemliga än så länge pga olka orsaker. Jag har varit på väg att försäga mig flera ggr.

  • dala82

    GRATTIS!!! Jag är så glad för din skull, men också så avundsjuk ;)

Svar på tråden Jippie!!