• mahj26

    Tips på VITA skor?? (ej ivory/crème)

    Någon som har tips på var man kan köpa fina VITA "brud"skor? Klänningen är nämligen kritvit, så jag vill inte ha ivory-färgen som de flesta brudskor verkar ha. Helst skor som finns i butik..känns lite riskabelt att köpa på internet eftersom jag sällan köper skor med klack :) Ha det gott alla brudar!!

  • Svar på tråden Tips på VITA skor?? (ej ivory/crème)
  • wiii
    Gwennie skrev 2011-05-01 21:15:04 följande:
    Första paret här tittade jag på och ratade eftersom jag inte tyckte att de var riktigt vita. Men så är jag riktigt nyanspedant... ;P
    Åh? Det var inget jag tänkte på när jag tittade på dom, men jag är å andra sidan inte så noga heller ;)
  • mahj26

    Tack för tipsen! Vill helst kunna köpa i butik så jag kan prova dem innan. Wiii: just nu lutar det åt de första. Vore kul med något annat alternativ också! Nån mer som har någon idé??

  • SaJo1981

    googla Matildas Fest, dom har alla sina skor i både ivory, light ivory och vit!!!

  • kandersson174
    SaJo1981 skrev 2011-05-05 21:06:37 följande:
    googla Matildas Fest, dom har alla sina skor i både ivory, light ivory och vit!!!
    och man kan åka och prova också! Rekommenderar verkligen Matildas fest!
Svar på tråden Tips på VITA skor?? (ej ivory/crème)